Publikováno: 29.12.2017

wendys 10se marine dr vancouver kanada 01

Wendy's
10 SE Marine Dr
Vancouver, BC V5X 2S3
Kanada

WIFI
Coca-Cola Freestyle
Drive thru

Po - Čt: 10:00 - 02:00
Pá - So: 10:00 - 03:00
Ne: 10:00 - 02:00

Jeden z nejvýraznějších hamburgerových řetězců v Americe má své silné zastoupení i na území Kanady. Nenarazíte na něj zrovna na každém rohu, ale zároveň to není nějaká rarita. Navštívili jsme pobočku na rušné vancouverské Marine Drive. Vzhledem ke své poloze je restaurace navštěvovaná hlavně přes drive thru, ale přes čas oběda bylo rušno i uvnitř.

 

wendys 10se marine dr vancouver kanada 02

Obsluha restaurace, jak už je ve Vancouveru běžné, byla z velké části tvořena asijskými zaměstnanci se slabšími komunikačními schopnostmi v angličtině. I přes vytíženost podniku se ale snažili udržovat prostory více méně čisté.

Zdá se, že ve své historii Wendy dlouho hledala svoji vlajkovou loď v rámci nabídky sendvičů, a teprve před pár lety se tento titul ustálil na burgerech s názvem Dave's. Jsou nabízeny ve verzích Dave's Single, Dave's Double a Dave's Triple. My si objednali dvě menu s Dave's Single, ale máme velké podezření (viz foto), že jsme obdrželi verze Double.

wendys 10se marine dr vancouver kanada 03

Na burgerech velmi chválíme hlavně housky. Konečně jsme ve fast foodu, kde to nevypadá, že housku koupili před hodinou v sámošce, ale skutečně je vyráběná pro ně. Má krásnou barvu, chuť a nerozpadá se při prvním kousnutí. Maso je na poměry běžného fast foodu také vysoce nadprůměrné. Zajímavostí je, že se ve Wendy's používá maso lisované do čtvercového tvaru, zatímco tvar housky je klasicky kulatý. Vzhledově pak burgery vypadají lákavěji, jelikož je maso na první pohled vidět a neskrývá se pod množstvím jiných přísad. Hranolky výborné, z neloupaných brambor, což je vždy příjemná změna. Nápoj v podobě free refill v Coca-Cola Freestyle automatu.

Celkově můžeme Wendy's na burgery jedině doporučit. Mezi klasickými self service fastfoodovými řetězci hledá na poli burgerů jen těžko konkurenci, navíc v této cenové hladině. Cenově se Wendy's pohybuje na kanadském standardu: cca 10 dolarů za menu. 

 

Celkově doporučuji: 90 %

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 28.6.2017 13:18
Celková útrata: cca 20 CAD