SubWay

Subway Dubai Mall

Subway Dubai Mall
Level-Lower ground
Dubai, UAE

WFI

Po - Ne: 10:00 - 02:00

Na začátku srpna jsme navštívili Dubai ve Spojených arabských emirátech, které leží v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Nekompromisní luxus, před nímž svět bledne závistí, fantastické stavby, které vám doslova vyrazí dech, a neuvěřitelně čisté pobřeží s bílým pískem, prostorem a pohodlím, o kterém si na přeplněných evropských plážích můžete nechat jen zdát.

SubWay - 45 Oxford Street, Londýn, Velká Británie

SubWay
45 Oxford Street
W1D 2DZ London

Po - Ne: Nonstop

Pravděpodobně nejslavnější nákupní ulici v Londýně plnou obchodů, fast foodů a hudebních obchodů jsme nemohli vynechat. Londýnská Oxford Street je dlouhá 2,4 km. Spousta lidí i z České republiky na tuto ulici zamíří a navštíví minimálně proslulý obchod s levným oblečením Primark, kde nakoupíte opravdu za pár liber cokoliv. Jeden Primark se nachází hned na začátku ulice u východu z metra stanice Marble Arch a druhý úplně na druhém konci ulice u stanice metra Tottenham Court Road. Právě druhý Primark se nám stal osudným, po nakoupení oblečení ve čtyřech patrech tohoto obchodu jsme hledali vhodné místo na oběd a co čert nechtěl hned naproti je Subway. Tak hurá dovnitř.

SubWay Malá Strana

SubWay Malá Strana
Karmelitská 28
118 00 Praha 1

Po - Čt: 8.00 – 22.00
Pá: 8.00 – 24.00
So: 10.00 – 24.00
Ne: 10.00 – 22.00

Využil jsem slevovou akci na slevomatu na "za 119 Kč DVA sendviče SUBWAY a DVA ledové čaje Lipton" a vyrazil do SubWay na Malé Straně. Restaurace se nachází nedaleko Malostranského náměstí na Praze 1, v přízemí šedivého činžovního domu. K SubWay se dostanete tramvají 12, 22, 23 na zastávku Malostranské náměstí nebo pěšky z metra A Malostranská. Parkovat se dá na placeném parkovišti u Tram zastávky, které je přes den většinou dost plné.