Publikováno: 1.4.2018
mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 01

McDonald’s Zadar
Ante Starčevića 3
23000 Zadar, Chorvatsko

Wifi
McDrive
McCafé
Dětské hřiště

Po - So: 07:00 – 00:00 (McDrive do 01:00)
Ne: 08:00 – 00:00 (McDrive do 01:00)

Pokud plánujete dovolenou v Chorvatsku v blízkosti města Zadar, určitě vás potěší přítomnost dvou McDonaldů. Jeden najdete v Obchodním centru Supernova na výpadovce ze Zadaru po Jadranské Magistrále k dálnici A1 a druhý v centru města u vlakového nádraží Zadar. My jsme navštívili McDonald´s u vlakového nádraží. A jaký je?

 mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

Tento McDonald byl otevřen 3.12.2015 jako 24. restaurace McDonald´s v Chorvatsku v rámci místní železniční stanice. Restaurace má 500 m2 a nedílnou součástí je velké parkoviště, McDrive, velká venkovní zahrádka, venkovní dětské hřiště a McCafé. 

mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

V přízemí naleznete restauraci nové generace se samoobslužnými kiosky a pultem pro objednání a výdej. Pro kafisty je tu McCafé.

mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

V první patře najdete spoustu míst k sezení na kožených sedačkách a je zde i místnost pro pořádání narozeninových oslav. Zajímavostí byl v tomto McDonaldu stojan s brčky a ubrousky, ale i s bryndáky a utěrkami.

mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

Jelikož je tento McDonald hojně využívaný k občerstvení před cestou vlakem, autobusem nebo na letiště, občas jsou zde velké návaly lidí a tím i vznikající fronty.

mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

Za dobu naší návštěvy bylo v restauraci opravdu narváno, než jsem ale naklikal objednávku na kiosku už zde skoro nikdo nebyl. Na výdeji jsem čekal 3 minuty. Obsluha na výdeji vyvolávala navíc i čísla, když už se někdo zapomněl myšlenkami někde jinde.

Kvalita personálu i čistota restaurace byla dobrá, nemůžu říct výborná, jelikož by se našlo několik neodnesených táců, rozsypané hranolky na podlaze a několik unavených zaměstnanců, ale chápu, že na hodně frekventovaném místě je to občas problém. 

Velké mínus této restaurace je nepřítomnost toalet v objektu. V případě potřeby musíte přes chodbu do prostoru samoobsluhy Spar v budově nádraží a zaplatíte 5 kun.

mcdonalds zadar chorvatsko fastfoods.cz 02

Objednal jsem si Royal Cheese. V Chorvatsku za něj dáte 20 kun. Vzal jsem si ho s sebou a snědl v autě po cestě zpět na ubytování. V pytlíku bylo přibaleno několik ubrousků k mé spokojenosti, jelikož Royalem se člověk vždycky zapatlá. 

Royal burger byl nesmírně dobrý - nadýchaná houska čerstvě připraveného teplého burgeru obsahoval hodně najemno nakrájené cibulky s kečupem a velkým plátkem masa přes který se roztékal žluťoučký sýr. 

Restauraci doporučujeme, ale může se vám stát, že si někdy hodně dlouho počkáte ve frontě. V letní sezoně určitě. Mínus jsou pak toalety.

 

Celkově doporučuji: 74 %

Autor: Dave
Datum návštěvy: 3.9.2017,  21:09
Celková útrata: 20 Kun