KFC

Publikováno: 9.4.2018
KFC City Center One West, Hrvatska, Chorvatsko, fastfoods.cz

KFC - City Center One West
Jankomir 33
10000, Zagreb
Chorvatsko

WIFI

Po - Ne: 09:00 - 21:30

Cestou z Chorvatska domů jsme plánovali přestávky a napadla nás myšlenka zastavit se v KFC na oběd. Po shlédnutí mapy pokrytí KFC v Chorvatsku jsme se trošku zděsili. V Chorvatsku je 6 restaurací KFC v hlavním městě Zagreb a 1 restaurace na pobřeží ve Splitu, otevřená v roce 2017 a tím to končí. Pokud jste ubytovaní jako my poblíž Zadaru, nejbližší KFC máte 159 km ve Splitu mimo trasu a nebo v 285 km vzdáleném Zagrebu, kam jsme se vydali na oběd. 

Publikováno: 29.9.2017
kfc galerie harfa

KFC Galerie Harfa
Českomoravská 2420
190 93 Praha 9 – Libeň

Venkovní zahrádka

Po-Ne: 10:00 - 22:00

Navštívili jsme po 7 letech opět obchodní centrum Galerie Harfa, nacházející se mezi ulicemi Sokolovská a Českomoravská přímo u O2 Arény, vyzkoušet nový produkt od KFC Chizza.

Galerie Harfa nabízí 160 obchodů na třech podlažích o celkové výměře 49 tisíc m². Zvláštní atrakcí centra je terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce.

Centrum je dopravně napojeno na stanici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská (případně Sokolovská) a železniční nádraží Praha Libeň. Autem je možné vjet do dvoupodlažního podzemního parkingu centra, který má kapacitu 1 600 parkovacích míst.

KFC - Černý Most, Praha 9

KFC Černý Most DT
Chlumecká 2461
190 00 Praha

WIFI
Drive Thru
Bezedný kelímek

Zahrádka

Po - Ne: 09:00 - 22:00

Na pražském Černém Mostě máte na výběr ze dvou restaurací KFC. Jedna se nachází v KFC - Centrum Černý Most, Praha 9 a druhá přesně na druhé straně Chlumecké ulice blíže k metru. První jsme již navštívili a proto se vydáváme od konečné metra B po pěší lávce na druhou stranu čtyřproudové Chlumecké ulice. KFC uvidíte již na lávce, následně stačí překonat schody a dva nebezpečné přechody a jste u restaurace. Pokud přijedete autem určitě vás potěší Drive Thru, velké parkoviště a pokud bude i vaše auto hladové, oceníte přítomnost benzinová pumpy, která s KFC sousedí.

KFC - Mariahilfer Strasse

KFC
Mariahilfer Straße 119
1070 Wien, Rakousko

Ne - Čt: 10:00 - 24:00
Pá - So: 10:00 - 01:00

Po celodenní procházce historickou Vídní a návratu z Schönbrunnských zahrad jednomu vyhládne. A protože přímo na rušné Mariahilfer Straße stojí dvoupatrový prosklený barák KFC jako kráva, neváháme a zapadáme dovnitř. Fronta jako kráva, která se táhla pomalu ke vstupním dveřím, že nebylo přes množství hlav vidět na pokladny. Po zhruba 15 minutách čekání ve stádě se konečně dostáváme na řadu. Objednávám Crispy Box s 5 stripsama, kyblíčkem hranolek, kukuřicí, horkým ovocným čajem a půllitrovou colou. Jako dip ke stripsům jsem zvolil tradiční barbecue. Pokladní uměl výborně anglicky, takže objednávka dopadla na jedničku.

KFC Express - West Palm Beach Plaza, Florida, USA

KFC Express
West Palm Beach
Mile Post 94
Florida's Turnpike
FL 33413, Spojené státy

Cestou po dálnici do Miami zastavujeme v menším nákupním středisku, jehož součástí je i KFC Express. Ostatní fast-foody měly v 8 hodin večer již zavřeno. Původně jsme totiž hodlali jít do Pizza Hutu.