Heart Attack Grill USA Las Vegas

Heart Attack Grill
450 Fremont Street
Las Vegas, NV 89101

Po-Ne: 11:00-24:00

Račte s námi navštívit nejoriginálnější koncept restaurací na celém světě. Exkluzivně na fastfoods.cz

Heart Attack Grill je jediný svého druhu a nenajdete ho nikde jinde než ve městě hříchu a zábavy. Vítejte v centru Las Vegas.

 

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

Na úvod pár faktů:

- Na jídelním lístku naleznete hamburgery pojmenované jednoduchý, dvojitý, trojitý, čtyřnásobný a osminásobný Octuple Bypass Burger.
- Každý návštěvník restaurace s hmotností nad 160 kg baští zdarma.
- Pokud se vám povede sníst celý Octuple Bypass Burger, máte nárok na bezplatný odvoz na kolečkovém křesle. Pokud své jídlo (libovolné) nesníte celé, sestřička v obleku vám naplácá na zadek.
- Slogan restaurace Heart Attack Grill je chuť, kvůli které stojí za to zemřít.

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

 Úplně první Heart Attack Grill byl však založen roku 2005 v Chandleru ve státě Arizona Jonem Bassem s cílem servírovat, cituji doslova: "nutriční pornografii", jídlo "tak nezdravé, až je to skandální". Nápad vzešel při psaní disertační práce na téma tržní hospodářství ve fitness studiích, inspirovaný vyprávěním příběhů jeho klientů a jejich nedodržování diety. Druhý Heart Attack Grill následně otevřel v Dallasu ve státě Texas v květnu 2011, leč zavřel ještě téhož roku v říjnu.

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

Heart Attack Grill provází od samého vzniku vlna kontroverze, z níž pak i sama restaurace vychází a dělá si z ní patřičnou legraci. Uvnitř i před restaurací se nachází váha, hosty vítají vtipné reklamní slogany typu: "Od roku 2005 bojujeme proti anorexii!", na stěnách visí jídelní variace slavných filmových plakátů a mnoho dalšího. Vše je promyšlené do nejmenšího detailu. V účtence např. není zahrnuta položka za "daň", nýbrž za "Obamův škrt" a neplatíte za "objednávku", nýbrž za "lékařské služby". :-) Restaurace se také chlubí prvenstvím v Guinnesově knize rekordů s nejkaloričtějším burgrem. Jedná se o osminásobný Octuple Bypass Burger, který skrývá 9 982 kalorií. Skládá se z 1,8 kg hovězího, 40 plátků slaniny, 16 plátků cheddaru, 16 plátků rajčat, 7 vrstev červené cibule a speciální omáčky.

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

Restaurace se nachází v downtownu Las Vegas, v ulici Fremont St, která je mimo jiné známa pro svou světelnou show. Po vstupu do restaurace vás sexy sestřičky - servírky obléknou do nemocničního a usadí. Hosté tu fungují jako pacienti, obsluha jsou sexy sestřičky a vedoucí jakoby z oka vypadli doktorům. Interiér restaurace se celý nese v nemocničním duchu. K pití jsem si u Taylor objednal obyčejnou vodu a srabácky jsem si dal jenom single bypass. Samotný bypass burger je jenom obložená houska s flákem masa a je jen na vás, zda si k ní dáte klasické ingredience (čedar, rajče, červenou cibuli nebo slaninu). Jako přílohu jsem zvolil hranolky. Ty byly vynikající (jsou fritovány ve vepřovém sádle). Burger nebyl nic moc. Vlastně už nemohl být obyčejnější. O to tu ale vůbec nejde. Tady se nehraje na nějakou chuť, jídlo má být co nejnezdravější a co nejkaloričtější. :-) Jedna paní za náma jídlo nedojedla a se slzami v očích dostala od sestřiček na zadek. Každý takový "prohřešek" je pak trestán zveřejněním na oficiálních stránkách Heart Attack Grillu. :) My jsme však s kámošem oba dva dojedli (kolega si dal dvojitej bypass).

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

O Heart Attack Grillu by se toho dalo napsat spoustu. Je to atrakce pro turisty v samém centru, ve které o jídlo až tolik nejde. Jde tu o zábavu, jinak to ve Vegas ani nejde.

 Heart Attack Grill USA Las Vegas

 

Celkově doporučuji: ****

Pedestrian
30.9.2013, 15:30
Celková útrata: $13.15

Fakta o Heart Attack Grill převzata ze serveru chcidoameriky.cz