Publikováno: 29.11.2017

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 00
Foto: Google street view

Carl's Jr.
1940 Oxford Connector
Port Coquitlam
BC V3C 0A4, Kanada

Po - Čt: 10:30 - 22:00
Pá - So: 10:30 - 23:00
Ne: 10:30 - 22:00

Carl's Jr. má, podobně jako celá řada dalších typických amerických řetězců, jen velmi málo poboček v oblasti Greater Vancouveru. Konkrétně jde o jedinou pobočku v Downtownu a další tři pak v přidružených městech (Surrey, Coquitlam a Maple Ridge). My jsme potěšili návštěvou pobočku v Coquitlamu, konkrétně v industriální a nákupní oblasti Port Coquitlam.

 

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 01
Provozovna nebyla v době naší návštěvy příliš vytížená, obsazené byly dva až tři stoly. I přesto nás ale trochu zarazily nedostatky v úklidu, zejména rozšlapané hranolky po zemi. Ještě během naší návštěvy ale došlo k nápravě.

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 02

Zvolili jsme dva menší sendviče, které byly v aktuální akční nabídce. Jeden byl California Classic Double Cheeseburger, u druhého už si název bohužel nepamatujeme, ale šlo o velmi podobný sendvič, který obsahoval navíc jen jalapenos. Oboje v menu s hranolkami a nápojem vyšlo na cca 7 dolarů za osobu. Navíc jsme pak zvolili variantu "Go Poppers", kdy jsme za asi dolar navíc dostali smažené kousky jalapeno sýra.

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 03


Oba sendviče, jak již bylo zmíněno výše, byly velmi podobné. Jedná se o malé burgery, které nicméně pro nás byly v menu naprosto dostačující. Kvalita je v porovnání s ostatními standardními self-serve fast foody na vysoké úrovni, suroviny čerstvé. Maso sice vizuálně neskrývá, že je to prefabrikát, ale chuťově naprosto v pohodě. Hranolky dobré, z neloupaných brambor. Nápoj free refill.

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 05

Jalapeno sýrové kousky (6 ks) byly skvělé, včetně dipu.

carlsjr coqutlam fastfoods.cz 04


Celkově jsme byli s kvalitou Carl's Jr. velice spokojeni. Zejména jsme ocenili celkovou útratu, která se v kanadských fastfoodech pohybuje většinou okolo 10 dolarů za osobu, tady jsme při využití aktuálních nabídek utratili okolo 8 dolarů za osobu a dostali jsme množstvím naprosto srovnatelné jídlo. Kvalitativně Carla překonávají už většinou jen burgerové restaurace s obsluhou, zejména kvůli čerstvému masu.

 

Celkově doporučuji: 86 %

 

Autor: Pedestrian
Datum návštěvy: 4.9.2017 19:03
Celková útrata: $16.56