Novinky

Publikováno: 5.11.2016

Bageterie boulevard dubai UAE fastfoods.cz 05

Český fastfoodový řetězec Bageterie Boulevard zapíchl další špendlíky do mapy Evropy a dokonce i mimo ni. Kde všude už nyní je? Tam, kde byste to opravdu nečekali. Čtěte dál.

Publikováno: 13.6.2016

bbauto 1

Řetězec rychlého občerstvení Bageterie Boulevard spustil v Praze 23. listopadu minulého roku do pilotního provozu rozvoz baget a další doplňků pod názvem BBauto. Od listopadu 2015 až do konce května 2016 pilotního provozu jsme rozvoz monitorovali a průběžně dělali objednávky. A jak si rozvoz vedl? Úplnou novinkou, která začne platit od cca 13.6.2016 je rozvoz baget pro firmy v Praze, Brně a Plzni.

Publikováno: 21.3.2016

burger king app fastfoods.cz 1 burger king app fastfoods.cz 2

Mobilní aplikaci McDonaldu určitě znáte. Nově si ale můžete vychutnat novinky, produkty, kupony atd. i v oficiální mobilní aplikaci BURGER KINGu, která je nově dostupná i pro ČR! 

Publikováno 13.3.2016

KFC interier suteren 11

KFC představuje nové pojetí interiéru restaurací, v němž staví na historických základech značky a má posilovat komunikaci jejích hlavních hodnot. Těmi jsou kvalita, čerstvost, lokální dodavatelé a ruční příprava pokrmů těsně před podáváním. Základním stavebním prvkem nových restaurací je využití přírodních materiálů, jako jsou dřevo, cihly a živé rostliny.

Publikováno: 27.12.2015

Chizza KFC

Dokážete si představit kombinaci Stripsů a Pizzy? KFC před nedávnem takovýto produkt představila. A kde si ho můžete koupit a jak vypadá?